Y16061R00000D0W
MFR.Part #
Y16061R00000D0W
JLCPCB Part #
C3965722
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 1Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount