Y16060R50000F19W
MFR.Part #
Y16060R50000F19W
JLCPCB Part #
C4300048
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 500mΩ ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS