Y1508750R000BR23R
MFR.Part #
Y1508750R000BR23R
JLCPCB Part #
C1495465
Description
-55℃~+125℃ 600mW 750Ω ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS