Y15085K35300BP0L
MFR.Part #
Y15085K35300BP0L
JLCPCB Part #
C1477383
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 5.353kΩ 600mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS