Y1508432R000BR0L
MFR.Part #
Y1508432R000BR0L
JLCPCB Part #
C1495286
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 432Ω 600mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS