Y150820K0000FP0L
MFR.Part #
Y150820K0000FP0L
JLCPCB Part #
C1469075
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW ±1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS