Y14968K80690Q0R
MFR.Part #
Y14968K80690Q0R
JLCPCB Part #
C4322579
Description
-55℃~+150℃ 150mW 8.8069kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount