Y1496800R000T9W
MFR.Part #
Y1496800R000T9W
JLCPCB Part #
C4166273
Description
-55℃~+150℃ 150mW 800Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS