Y14967K50000Q0W
MFR.Part #
Y14967K50000Q0W
JLCPCB Part #
C4300412
Description
-55℃~+150℃ 150mW 7.5kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount