Y14967K32000T0W
MFR.Part #
Y14967K32000T0W
JLCPCB Part #
C4137803
Description
-55℃~+150℃ 150mW 7.32kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount