Y1496700R000B9W
MFR.Part #
Y1496700R000B9W
JLCPCB Part #
C4187782
Description
-55℃~+150℃ 150mW 700Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS