Y149669R8000A0W
MFR.Part #
Y149669R8000A0W
JLCPCB Part #
C4168150
Description
-55℃~+150℃ 150mW 69.8Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount