Y149659R7000A0W
MFR.Part #
Y149659R7000A0W
JLCPCB Part #
C4198366
Description
-55℃~+150℃ 150mW 59.7Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount