Y1496500R000T9W
MFR.Part #
Y1496500R000T9W
JLCPCB Part #
C3987026
Description
-55℃~+150℃ 150mW 500Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS