Y14964K99000T0W
MFR.Part #
Y14964K99000T0W
JLCPCB Part #
C4002666
Description
-55℃~+150℃ 150mW 4.99kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount