Y14964K87000T0R
MFR.Part #
Y14964K87000T0R
JLCPCB Part #
C4146374
Description
-55℃~+150℃ 150mW 4.87kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount