Y14964K17000Q0W
MFR.Part #
Y14964K17000Q0W
JLCPCB Part #
C4326744
Description
-55℃~+150℃ 150mW 4.17kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount