Y14964K02000Q0W
MFR.Part #
Y14964K02000Q0W
JLCPCB Part #
C4176562
Description
-55℃~+150℃ 150mW 4.02kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount