Y1496487R000T0W
MFR.Part #
Y1496487R000T0W
JLCPCB Part #
C4106050
Description
-55℃~+150℃ 150mW 487Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount