Y1496425R000A9R
MFR.Part #
Y1496425R000A9R
JLCPCB Part #
C3959768
Description
-55℃~+150℃ 150mW 425Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS