Y14963K32000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14963K32000T0W
JLCPCB Part #
C3925822
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 150mW 3.32kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount