Y14963K12000Q0R
MFR.Part #
Y14963K12000Q0R
JLCPCB Part #
C6758529
Description
-55℃~+150℃ 150mW 3.12kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount