Y1496300R000T0W
MFR.Part #
Y1496300R000T0W
JLCPCB Part #
C4253039
Description
-55℃~+150℃ 150mW 300Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount