Y14962K74000Q0W
MFR.Part #
Y14962K74000Q0W
JLCPCB Part #
C4174921
Description
-55℃~+150℃ 150mW 2.74kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount