Y14962K40000B0R
MFR.Part #
Y14962K40000B0R
JLCPCB Part #
C4024300
Description
-55℃~+150℃ 150mW 2.4kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount