Y1496250R000A9R
MFR.Part #
Y1496250R000A9R
JLCPCB Part #
C4148949
Description
-55℃~+150℃ 150mW 250Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS