Y1496237R000B0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1496237R000B0W
JLCPCB Part #
C3921424
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 150mW 237Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount