Y14961K69000T9R
MFR.Part #
Y14961K69000T9R
JLCPCB Part #
C4336342
Description
-55℃~+150℃ 1.69kΩ 150mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS