Y14961K50000T0W
MFR.Part #
Y14961K50000T0W
JLCPCB Part #
C4016368
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 150mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount