Y14961K50000Q0R
MFR.Part #
Y14961K50000Q0R
JLCPCB Part #
C4164913
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 150mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount