Y14961K27000Q0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14961K27000Q0W
JLCPCB Part #
C4351944
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 1.27kΩ 150mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount