Y14961K07000Q0W
MFR.Part #
Y14961K07000Q0W
JLCPCB Part #
C4042451
Description
-55℃~+150℃ 1.07kΩ 150mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount