Y1496183R000F9W
MFR.Part #
Y1496183R000F9W
JLCPCB Part #
C3913171
Description
-55℃~+150℃ 150mW 183Ω ±1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS