Y149616K9000C9W
MFR.Part #
Y149616K9000C9W
JLCPCB Part #
C3955398
Description
-55℃~+150℃ 150mW 16.9kΩ ±0.25% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS