Y1496158R000Q0W
MFR.Part #
Y1496158R000Q0W
JLCPCB Part #
C4105633
Description
-55℃~+150℃ 150mW 158Ω ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount