Y1496150R000Q9W
MFR.Part #
Y1496150R000Q9W
JLCPCB Part #
C4037123
Description
-55℃~+150℃ 150mW 150Ω ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS