Y1496150R000Q9R
MFR.Part #
Y1496150R000Q9R
JLCPCB Part #
C4289663
Description
-55℃~+150℃ 150mW 150Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS