Y149613K2100T9W
MFR.Part #
Y149613K2100T9W
JLCPCB Part #
C3990640
Description
-55℃~+150℃ 13.21kΩ 150mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS