Y149612K5000Q0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y149612K5000Q0W
JLCPCB Part #
C3955337
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 12.5kΩ 150mW ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount