Y1496125R000A9R
MFR.Part #
Y1496125R000A9R
JLCPCB Part #
C4195213
Description
-55℃~+150℃ 125Ω 150mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS