Y149611K3000Q0W
MFR.Part #
Y149611K3000Q0W
JLCPCB Part #
C4348369
Description
-55℃~+150℃ 11.3kΩ 150mW ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount