Y149611K0000T9W
MFR.Part #
Y149611K0000T9W
JLCPCB Part #
C4188460
Description
-55℃~+150℃ 11kΩ 150mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS