Y1496118R000Q9W
MFR.Part #
Y1496118R000Q9W
JLCPCB Part #
C4016169
Description
-55℃~+150℃ 118Ω 150mW ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS