Y149610K0000B9W
MFR.Part #
Y149610K0000B9W
JLCPCB Part #
C4115879
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS