Y1496100R000Q9W
MFR.Part #
Y1496100R000Q9W
JLCPCB Part #
C7130040
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 150mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS