Y1496100R000B9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1496100R000B9W
JLCPCB Part #
C3995214
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 150mW ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS