Y14880R20000B0R
MFR.Part #
Y14880R20000B0R
JLCPCB Part #
C4347661
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 200mΩ 2W ±0.1% ±15ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount