Y14880R10000D5W
MFR.Part #
Y14880R10000D5W
JLCPCB Part #
C4120062
Package
3637
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 2W ±0.5% ±15ppm/℃ 3637 Chip Resistor - Surface Mount