Y14880R04990B0W
MFR.Part #
Y14880R04990B0W
JLCPCB Part #
C4240394
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 2W 49.9mΩ ±0.1% ±15ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount