Y14870R20000D5W
MFR.Part #
Y14870R20000D5W
JLCPCB Part #
C1356551
Description
1W 200mΩ Current Sense Resistor SMD ±0.5% ±15ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors